Spojka

Všeobecné príspevky ohľadne prevodoviek
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
nicobell
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23 Mar 2012, 12:44

Zdravím potrebujem názory kto už má nejakú skusenosť,
Stvrdlami spojka a to bey akehokolvek varovania,fungovala uplne super nebola ani nejak tvrda zaberala cca v strede bez presmikania radenie bez cuknutia no zrazu stvrdla,este zabrala na par prehodou kým som dosiel domov tak 5 km. a na druhy den som ju uz nestisol ani cm. .. čo to najskôr môže byť?
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
nicobell
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23 Mar 2012, 12:44

A kapalina neubudla.a kym som dosiel tych 5 km sem tam som ju musel na hor pridvihnut.
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Pravdepodobne praskol pritlacny tanier.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
nicobell
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23 Mar 2012, 12:44

au,dufal som že to bude len v jednom z valcekoch aby som nemusel zhadzovat prevodovku ale asi sa tomu nevyhnem :(
Ale keby praskol pritlacny,dosiel by som este domov s radením?
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Kamarat mechanik mal teraz stilo jtd. na pritlacnom tanieri ostali len 2 prsty, ostatne vsetky polamane a aj tak na tom dokazal radit. Ak to mas jtd, staci vyhodit drziak baterky, potom sa dostanes k mechanizmu spojky aj radenia. Tam uvidis co a ako, rsp dotiahni k tgomu niekoho kto sa rozyumie trochu autam.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
nicobell
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23 Mar 2012, 12:44

jo dik v piatok to uz idem porozoberat tak uvidim ;)

Skullhand
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 21 Dec 2009, 21:56

ak by nahodov si potreboval spojku tak mam jednu s 1.9 jtd ktora pasuje aj na 2.4 valeo komplet sadu ktora ma nabehanee asik 5 tisic km kommplet valevo ,lamela,pritlacny tanier spolus loziskom
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
nicobell
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23 Mar 2012, 12:44

Jo dik ale uz som vymenil. ;) a bolo to lozisko
Napísať odpoveď